תחום השערים לבית הפך בשנים האחרונות לעולם ומלואו ואם בעבר הוצע לנו מגוון מצומצם מאד של אפשרויות או שערים שהם סטנדרטיים מאד בעיצובם, הרי שכיום הסיפור הוא אחר לגמרי. מעבר להיותם פתרון פונקציונאלי וגם כזה שנועד לחצוץ בין המרחב הפרטי שלנו לבין החוץ ולשמש גם כאלמנט השומר על ביטחוננו האישי וביטחון האנשים האהובים עלינו, עליהם להיות גם יפים ומסוגננים. וכאלה הם בדיוק שערים מאלומיניום. שערים אלה, המתבססים על חומר גלם הידוע כחזק, עמיד מאד וגם גמיש, מאפשרים לנו ליהנות מכל העולמות ובעיקר מהשילוב המושלם בין נוחות, בטיחות ואיכות לבין יופי וסטייל נהדר.

אילו סוגי שערים מאלומיניום מוצעים לנו כיום?

יש סוגים רבים מאד של שערי אלומיניום מעוצבים, הנבדלים אלה מאלה באופן שבו הם נפתחים ונסגרים (כלומר, במנגנון שעליו הם מתבססים) וגם במידות ובעיצובים שלהם. ניתן, כיום, לחלק את הסוגים הללו לשני חלקים עיקריים: שערי אלומיניום המיועדים לכניסות הבתים ושערי אלומיניום המתאימים לחנייה או לכניסה צדדית לחצר הצמודה. בעוד ששערי הכניסות לבתים יהיו שערי כנף, משמע – שערים שאותם פותחים בצורה אופקית לרוב, שערים לחנייה יהיו שערים עם מסילה, משמע – שערי הזזה. ניתן יהיה לפתוח אותם מלמטה ועד למעלה או מצד לצד, בהתאם לבחירה ולצורך.

סוג נוסף של שערים לחניות הם שערי תריס. שערים מסוג כזה נסגרים באופן אנכי והם חשמליים. הם כוללים מנוע, הנמצא בחלקם העליון ואפשר לשלוט בהם באמצעות שלט, שאותו אנו מחזיקים. נראה אותם בדרך כלל במקומות מקורים, ולא רק בחניות, אלא גם בחנויות ובבתי עסק מכל מיני תחומים.

כיצד משלבים כהלכה שערי אלומיניום מעוצבים במרחב החיצוני?

מכיוון ששערים נמצאים ממש בחזית הבית ופונים לחוץ יש להם תפקיד עיצובי בעל חשיבות רבה והם יכולים להשפיע רבות על האווירה במקום כמו גם על האופן שבו תופסים, מבחינה עיצובית, את הבית שלנו או את העסק. שילוב נכון של שערי אלומיניום מעוצבים מתחיל תוך קביעת הקו העיצובי המתאים, אותו קו שבו מעוניינים. מכיוון שניתן ליצור שערים מאלומיניום בשלל של עיצובים וגם מידות, כדאי לקחת בחשבון את העיצוב הכולל של אותו מבנה וגם את האווירה שאותה רוצים לייצר. אלה יכולים להיות שערים מאלומיניום בסגנון מודרני, חדשני, שערים בסגנון תעשייתי, שערים במראה כפרי וטבעי יותר ושערים בסגנון קלאסי, עדין ונקי.

שער אלומיניום

מדוע חשוב להקפיד על צביעת השערים באופן המושלם?

האלומיניום, כידוע, הוא חומר גלם בעל רמת עמידות גבוהה מאד. מסיבה זו בוחרים בו, לא אחת, לשמש כחומר הגלם העיקרי בשערים, בין אם לבתים ובין אם לחניות. השערים הללו חשופים לתנאי מזג אוויר לא פשוטים, בהיותם מותקנים בחוץ, כמו קרני שמש חזקות ומזיקות לעיתים, כמו רוחות חזקות ואפילו גשם, ברד או באזורים מסוימים גם שלג. בחירת חומר גלם כמו אלומיניום מבטיחה לנו שער שיחזיק מעמד לאורך שנים ולא יסבול מבלאי מהיר.

יחד עם זאת, יש מקום גם להקפיד על צביעה איכותית וטובה של שערים אלה, העוזרת גם היא בשמירה על השער למשך תקופה ארוכה. שערים מאלומיניום נצבעים בתנור מיוחד (צביעה אלקטרוסטטית), המשווה להם מראה חלק ומושקע יותר. אפשר לצבוע את השערים באחד מתוך מגוון עצום מאד של צבעים, המתאימים לאלומיניום, וכך ליהנות מהעיצוב ומהמראה שבו חושקים.

אילו יתרונות מציעים שערים מאלומיניום בהשוואה לשערים אחרים?

לא בכדי בוחרים רבים כיום להתקין שערי אלומיניום מעוצבים, וזאת תודות ליתרונות הרבים שהם מביאים. בהשוואה לשערי פלדה או ברזל למשל, האלומיניום קל יותר במשקל, אך יחד עם זאת, איכותי וחזק במיוחד. שלא כמו שערים מעץ, הדורשים תחזוקה ותשומת לב רבה, שערים העשויים מאלומיניום אינם מצריכים תחזוקה שוטפת כלשהי, אינם מתעוותים, נרקבים או משנים את צבעם עם השנים.

מעבר לכך, מכיוון שמדובר בחומר גלם גמיש, ניתן באמצעות האלומיניום לייצר שערים בשלל של סגנונות עיצוביים וכך לספק מענה מושלם, בהתאמה מלאה, לכל צורך וגם טעם אישי. שערי אלומיניום מעוצבים מגיעים בשפע של גימורים ואפשר ליצור בהם אפקטים שונים, שלא ניתן ליצור בשערים העשויים מחומרי גלם אחרים, עץ למשל.

מה חשוב לדעת על שערים מאלומיניום לפני הבחירה?

את השערים אפשר כיום לייצר בהתאמה אישית ולשלב אותם, באופן מושלם, בכל מרחב חיצוני. יש לקחת בחשבון את המקום שבו רוצים להתקין אותם, את חזית הבית מבחינה עיצובית, וגם את המראה שאותו רוצים לייצר. הכניסה לבית היא המקום הראשון שאותו פוגשים ושילוב נכון של שערים יכולה לעשות את כל ההבדל בין כניסה מרשימה, יפה ומושקעת לכזו שפחות.

מרום עיצובים מוצעים לכם מגוון רחב של שערי אלומיניום מעוצבים בהתאם לצרכים ולרצונות האישיים. כל זאת, תוך הקפדה על תהליכי ייצור והתקנה העומדים בסטנדרטיים גבוהים, איכות ללא פשרות וגם במחיר הוגן ללקוח. לפרטים נוספים אודות שערי האלומיניום שלנו, על שלל סוגיהם, ושירותים ומוצרים נוספים, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 054-4877927